کاربری
کاربر گرامی به تالارگفتمان فناوری اطلاعات ایتبا خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی درمورد رشته فناوری اطلاعات

راهنمایی درمورد رشته فناوری اطلاعات

سلام
    من میخوام رشته فناوری اطلاعات دانشگاه ازاد بخونم ولی ی سری سوالات دارم کمی گیج شدم
    ی عده میگم رشته سختیه و ریاظی و فرمول یاد داره
    رشته دیپلمم تجربیه
    راستش من به این رشته علاقه زیادی دارم ولی مشکل اینجاست که کلا با ریاضی جور نیستم
    این رشته بطور درصدی چند درصد ریاضی و فرمول و امار و ... داره؟
    و همچنین چه شهری برم بهتره؟محل سکونتم کرمانشاه هست

نوشته اصلی توسط twilight نمایش پست اصلی
    سلام
    من میخوام رشته فناوری اطلاعات دانشگاه ازاد بخونم ولی ی سری سوالات دارم کمی گیج شدم
    ی عده میگم رشته سختیه و ریاظی و فرمول یاد داره
    رشته دیپلمم تجربیه
    راستش من به این رشته علاقه زیادی دارم ولی مشکل اینجاست که کلا با ریاضی جور نیستم
    این رشته بطور درصدی چند درصد ریاضی و فرمول و امار و ... داره؟
    و همچنین چه شهری برم بهتره؟محل سکونتم کرمانشاه هست
    سلام
    ببین دوست عزیز من هم رشته دبیرستان تجربی بود، و با ریاضی زیاد میونه خوبی نداشتم...
    ولی اگه علاقه در میون باشه می شه با همه چیز کنار اومد، این رشته مثل تمام مهندسی ها ریاضی داره ولی ریاضیاتش زیاد و عذاب آور نیست، گرچه باید ریاضیاتت رو در حدی برسونی که بتونی از پسش بر بیای ، از ریاضی نترس چون چیز خاصی نیست، تو این رشته باید ذهن فعال داشته باشی تا بتونی برنامه نویس بشی و الگوریتم ها درک کنی و پیاده سازی کنی، در کل این رشته بیشتین چیزی که نیاز داره ذهن فعال هست و خلاقیت...
    همه اولش مشکل دارن ولی وقتی بگذره راه میوفتی...